Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletWYNIKI 2014/2015 BulletTERMINARZ 2016/2017

 

TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH


SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
2016/2017

 

IGRZYSKA

 

20.09.2016 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
27.09.2016 MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
4.11.2016 SZACHY
16/17.11.2016 MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
18/25.11.2016 MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
16.12.2016 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA I
10.01.2017 TENIS STOŁOWY
13.01.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA II
20.01.2017 SIATKÓWKA "4" CHŁOPCÓW
26.01.2017 SIATKÓWKA "4" DZIEWCZĄT
8.02.2017 ZAWODY LA - LKS GÓRNIK
9.02.2017 SIATKÓWKA "3" CHŁOPCÓW
10.02.2017 SIATKÓWKA "3" DZIEWCZĄT
7.03.2017 PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
8.03.2017 PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
10.03.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA III
4.04.2017 SIATKÓWKA "2" CHŁOPCÓW
11.04.2017 SIATKÓWKA "2" DZIEWCZĄT
7.04.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA IV
21.04.2017 WSPÓŁZAWODNICTWO KLAS III
26.04.2017 WSPÓŁZAWODNICTWO KLAS II
27.04.2017 WSPÓŁZAWODNICTWO KLAS I
BRAK 4-BÓJ LA
28.04.2017 WSPÓŁZAWODNICTWO KLAS 0 i PRZED.
19.05.2017 PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
24.05.2017 SIATKARSKA RZUCANKA 2007-2008
25.05.2017 SIATKARSKA RZUCANKA 2009 i młodsi
30.05.2017 ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KL I-II
31.05.2017 ZAWODY LEKKOATLETYCZNE KL III-IV

 

 

GIMNAZJADA

 

20.09.2016 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
11.10.2016 PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
18/19.10.2016 KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
20.10.2016 KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
4.11.2016 SZACHY
6/7.12.2016 SIATKÓWKA DZIEWCZĄT
7/8.12.2016 SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
16.12.2016 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA I
13.01.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA II
17.01.2017 TRÓJKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT
21.03.2017 TRÓJKI SIATKARSKIE CHŁOPCÓW
25.01.2017 TENIS STOŁOWY
10.02.2017 ZAWODY LA - LKS GÓRNIK
1.03.2017 PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
3.03.2017 PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
10.03.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA III
7.04.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA IV
23.05.2017 PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
24.05.2017 STREETBALL
2.06.2017 SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

LICEALIADA

 

20.09.2016 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
3/8.11.2016 SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
4.11.2016 SZACHY
8/9.11.2016 SIATKÓWKA DZIEWCZĄT
16.12.2016 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA I
16.12/3.01.2017 KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
20/21.12.2017 KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
11.01.2017 TENIS STOŁOWY
13.01.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA II
18.01.2017 FUTSAL DZIEWCZĄT
19.01.2017 FUTSAL CHŁOPCÓW
10.03.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA III
22.03.2017 TRÓJKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT
29.03.2017 TRÓJKI SIATKARSKIE CHŁOPCÓW
7.04.2017 SZKOLNA LIGA PŁYWACKA IV
17.05.2017 PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
25.05.2017 STREETBALL
5.06.2017 SIATKÓWKA PLAŻOWA

Ostatnio modyfikowane przez FK

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii