Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletDWUNASTKA OSTATNIM MISTRZEM

 

XXXI Edycja "Razem Przeciw Zagrożeniom" była ostatnią formą współzawodnictwa międzygimnazjalnego. W niej najlepszą drużynę wystawiło Gimnazjum nr 12, które w wielkim finale pokonało drużyny Gimnazjum nr 9, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum Menadżerskie.

 

 

Podobnie jak w eliminacjach, oprócz konkurencji sportowych (Gorąca Lawa, Tenisowy Bieg, Ugaś Pożar, Sztafeta Olimpijska) uczestnicy odpowiadali na pytania przygotowane przez organizatorów: Straż Miejską, Straż Pożarną, Straż Graniczną, Sanepid, Policję oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Turniej finałowy uświetniły występu grup tanecznych z Przedszkola Samorządowego nr 17 oraz Zespołu Szkół Zawodowych.

 

O ile kwestia pierwszego i drugiego miejsca rozstrzygnęła się w trakcie zmagań, o tyle do wyłonienia 3 miejsca potrzebna była dogrywka. W niej, po losowaniu, w konkurencji "Ugaś pożar" lepsza okazała się drużyna PG 2 wygrywając o jedną sekundę z przeciwnikami z Zespołu Szkół Fundacji (Gimnazjum Menadżerskie).


1. PG 12 - 75 pkt
2. PG 9 - 70 pkt
3. PG 2 - 63 pkt
4. GIM Men. - 63 pkt

Ostatnio modyfikowane przez FK

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii