Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletPrzedostatnie starcia

 

12 kolejka Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki odbyła się bez większej historii. Pewne zwycięstwa odnieśli faworyci spotkań, dzięki czemu układ tabeli pozostaje bez zmian. Już tylko dwie serie spotkań pozostały do rozegrania w sezonie regularnym. Najbliższa już w niedzielę 4 marca. Poniżej wyniki spotkań oraz wywiad z kapitanem i liderem ekipy - Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe – Michałem Kierczyńskim.


Wyniki 11 kolejka:

Partners Nieruchomości – AluFast 83 : 65

Labo-Dent – Faurecia 48 : 56

Drink Team – Basket Śródmieście 30 : 59

Wałbrzych Dla Was – Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe 29 : 69


Rozmowa z Michałem Kierczyńskim:

Jesteście nową drużyną w WALK, skąd zainteresowanie wałbrzyskimi rozgrywkami ? 

Brak lokalnej ligi w Dzierżoniowie czy też w Bielawie sprawiło że musieliśmy szukać wyzwań i rywalizacji poza terenem powiatu Dzierżoniowskiego.


Graliście zapewne w różnych rozgrywkach amatorskich, porównując jaki Twoim zdaniem jest poziom sportowy w WALK ?  

W podobnym składzie rywalizowaliśmy w ŚALK (Świdnica) przez 2 sezony zdobywając dwukrotnie 2 miejsce oraz w KALK (Kłodzko) również kończą rozgrywki na 2 miejscu. Nadszedł czas sprawdzenia swoich sił w nowej lidze, z nowymi rywalami. Poziom sportowy? W pełni ukażą go play offy w których zapewne wszystkie drużyny stawią się w pełnych składach i wtedy każdy będzie mógł zaskoczyć każdego.


Jesteście drużyną ze Świdnicy ? Dzierżoniowa ? Zapewne logistyka przyjazdu jak i organizacja graczy w niedziele to pewien problem dla Was ? 

Jesteśmy z Dzierżoniowa, Bielawy i Pieszyc natomiast wspiera nas firma mieszcząca się w Świdnicy.Staramy się integrować w soboty i wspólnie z rodzinami organizować niedzielne wyjazdy do Wałbrzycha (nieopodal położona galeria na pewno temu sprzyja ;-))


Do końca rundy zasadniczej pozostały dwie kolejki, Wasz zespół jest w czołówce jakie macie oczekiwania sportowe w rozgrywkach ? Mierzycie w Mistrzostwo ? 

Chcemy być po rundzie zasadniczej w pierwszej 3. Wracają powoli nasi czołowi  gracze których prześladowały kontuzje więc w play offach napewno będziemy jeszcze mocniejsi niż dotychczas. Mistrzostwo? Chyba wszystkie drużyny po to zaczynają rozgrywki. MY RÓWNIEŻ


Znając Twoje zdolności strzeleckie, interesuje Cię korona króla Strzelców WALK 2017/2018 ? 

Patrząc na moje miejsce wśród strzelców i na wsparcie od chłopaków z drużyny odpowiedź jest jedna - TAK


Które Twoim zdaniem drużyny będą liczyły się w grze o tytuł ? 

Te które przejdą pierwszą rundę play offs :)Układ gier na najbliższą kolejkę:

04.03.2108, Hala Wałbrzyskich Mistrzów:

15:00 Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe – AluFast

16:00 Basket Śródmieście – Partners Nieruchomości

17:00 Drink Team – Faurecia

18:00 Labo-Dent – Wałbrzych Dla Was 


Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii