Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletPowrót WALK

 

Po tygodniowej przerwie wracamy do gry w Wałbrzyskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Pierwsze mecze półfinałowe dały nam dużo emocji i miejmy nadzieję, że w najbliższą niedzielę będą one nie mniejsze.

W pierwszym półfinale zagrają rozpędzeni Partners z Basketem Śródmieście. Starcie numer jeden dość wyraźnie wygrali deweloperzy, głównie za sprawą Pawła Maryniaka, który rozgrywa ostatnie mecze na poziomie MVP. Mimo, iż Basket wygrał rundę zasadniczą to Partners są farworytem w tej rywalizacji, chociażby ze względu na drobne kontuzje rywali oraz absencję w najbliższym spotkaniu Dawid Wackowskiego. Druga para final four to Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe vs. Labo-Dent. Dość niespodziewanie Labo, ograło przyjezdnych i są o krok od finału. Z pewnością Konsorocjum nie powiedziało ostatniego słowa i tanio skóry nie odda. W meczach o miejsca wydaje się, że faworytami do gry o 5 miejsce są zwycięzcy pierwszych pojedynków czyli Faurecia oraz Drink Team. Zapraszamy w niedzielę na rozgrywki. Widzimy się na Hali Wałbrzyskich Mistrzów.

14:00 Wałbrzych Dla Was - Faurecia 

15:00 AluFast - Drink Team 

16:00 Basket Śródmieście - Partners Nieruchomości 

17:00 Labo-Dent - Nieuchwytni Konsorcjum Serwisowe

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii