Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletJeszcze trzeba poczekać

 

Nie poznaliśmy jeszcze Mistrza Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Labo wyrównało stan rywalizacji na 1:1 ogrywając w niedzielną kolejkę Partners Nieruchomości. Do rozegrania pozostanie trzeci mecz, który definitynie rozstrzygnie, kto zostanie Mistrzem WALK w tegorocznym sezonie.   

Mimo, iż nie poznalismy Mistrza WALK to niedzielne potyczki skończyły zmagania innych drużyn w Lidze. W pierwszym pojedynku o 7 miejsce górą AluFast zwyciężając z Wałbrzych Dla Was 56 : 65. Spotkanie o 5 miejsce wzbudzało więcej emocji, w którym Faurecia podejmowała Drink Team. 4 punktowej zaliczki z pierwszego pojedynku Faurecia jednak nie zdołała utrzymać i musiała uzanć wyższość graczy Drink Teamu, którzy spokojnie wygrali spotkanie 25 oczkami. W starciu o 3 miejsce, również Nieuchwytni mieli sporą zaliczkę przed rewanżem bo aż 31 punktową. Jednak ubiegłoroczni Mistrzowie tanio skóry nie oddali podchodząc do meczu bardzo poważnie zwyciężając go 12 oczkami. Jednak strarty z pierwszego meczu były zbyt wysokie co w konsekwencji dało im "jedynie" 4 miejsce. W meczu finałowym zdeterminowane Labo postawiło się Partnersom, doprowadzając stan rywalizacji do remisu. Szarpane akcje i chaotyczna gra z obydwu stron odbiły się na widowiskowości spotkania. Jednak stawka meczu była wysoka. Tym razem więcej do powiedzenia mieli stomatolodzy co zaowocowało potrzebą gry meczu numer 3, który zostanie zaplanowany na najbliższy piątek lub sobotę. Poniżej szczegółowe wyniki. 

 

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii