Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletPaździernikowe podsumowanie SZS

Zakończyliśmy październikowe rywalizację w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego. Czas na małe podsumowanie tego co wydarzyło się na obiektach Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój, które jest gospodarzem i mecenasem sportu szkolnego. Poniżej punktacje w poszczególnych klasyfikacjach wiekowych.

 

W najmłodszej kategorii jak do tej pory odbyły się 3 konkurencje. Na prowadzeniu SP 28 ale tuż za nimi plasują się SP 23 i SP 15. Do końca roku została nam Minikoszykówka oraz Szachy.

 

 

W kategorii wyżej rozegraliśmy zdecydowanie najwięcej zawodów. Jak do tej pory jednym punktem prowadzi SP 26 przed SP 6. Warto zaznaczyć, że w tej klasyfikacji udział bierze najwięcej szkół. Do końca 2018 roku pozostały Szachy.

 

 

Licealiści jak na razie biegali tylko w drużynowych sztafetach. Tutaj dwie szkoły zdecydowanie na prowadzeniu aczkolwiek przed nami jeszcze dużo innych konkurencji. Do końca roku zaplanowano Halową Piłkę Nożna, Szachy oraz Siatkówkę.

 

 

 

 

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii