Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletSiatkarskie emocje

 

W rozgrywkach Licealiady dziewcząt w siatkówce doszło do niespodzianki. W rywalizacji w turnieju finałowym stanęły na starcie cztery drużyny. Faworytem rozgrywek był Zespół Szkół nr 4. Groźnym rywalem do zwycięstwa miała być drużyna II Liceum Ogólnokształcącego.

W półfinale ZS nr 4 wygrali z Energetykiem. Podopieczne trenera Jacka Sobczyka wygrały z I Liceum Ogólnokształcącym. Finałowe starcie IV z II Liceum było zacięte. Dość nieoczekiwanie lepiej zaprezentowała się drużyna z II Liceum. Brązowy medal przypadł I Liceum.

Wyniki:

Półfinały:

IV LO – ZS „E” 2:0

II LO – I LO 2:0

o 3 miejsce:

I LO – ZS „E” 2:0

FINAŁ:

II LO – IV LO 2:0

Klasyfikacja:

* II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

* IV Liceum Ogólnokształcące

* I Liceum Ogólnokształcące

* Zespół Szkół Energetyk

Zespół IV Liceum Ogólnokształcącego zwyciężył w turnieju finałowym Licealiady chłopców. Zawodnicy od samego początku dyktowali warunki gry swoim przeciwnikom. Najpierw w półfinale, później w walce o złoto bez większych problemów odprawili z kwitkiem swoich rywali.

Największy rywal podopiecznych Radosława Ostrowskiego, II Liceum przez pewien fragment zawodów dość mocno męczyli się z ZS nr 5. Po zwycięstwie w półfinale powalczyli jednak z IV LO, które tego dnia okazało się lepsze.

Wyniki:

Półfinały:

IV LO – I LO 2:0

II LO – ZS nr 5 2:1

o 3 miejsce

I LO – ZS nr 5 2:1

FINAŁ:

IV LO – II LO 2:0

Więcej zdjęć oraz transmisja TV z meczy finałowych na portalu Sportowy Wałbrzych TV

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii