Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletSLK Szkoły Podstawowe

IV kolejka była ostatnią w której zobaczyliśmy trzy ostatnie drużyny uczestniczące w rozgrywkach TOYOTA – SLK.  Ale ostatnie nie oznacza najgorsze a nawet odwrotnie. Ta seria spotkań była najciekawsze z tego względu ze wystąpił „MISTRZ” i vicemistrz oraz czwarta drużyna z poprzedniego sezonu w kategorii podstawówek.

W pierwszym spotkaniu po pierwszej połowie zawodnicy z podzamcza prowadzili z mistrzem 6:5 (wynik hokejowy), lecz po wskazówkach trenera Jabłońskiego w drugiej połowie PSP 15 postawili mocno na atak i stracili tylko 7 pkt. przy zdobytych 16 pkt.

W drugim swoim meczu od samego początku zawodnicy z piaskowej góry ruszyli do ataku gdyż wiedzieli że grają ze swoim ubiegłorocznym największym rywalem z za miedzy „podstawówką” z Boguszowa. Mistrz nie zawiódł, wygrywając zdecydowanie 30:3.

W ostatnim meczy chłopcy z PSP 21 potwierdzili, wygrywając z Boguszowem ze będą się liczyć w walce o najwyższe cele. Nie zapominajmy że najważniejszy jest play-off.

PSP 15 – PSP 21                               21 pkt.   :   13 pkt.
SP Boguszów Gorce – PSP 15              3 pkt.   :   30 pkt.