Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletSLK po świątreczno-noworocznej przerwie

Po przerwie świąteczno - noworocznej wznowiły rozgrywki koszykarskie w ramach TOYOTA – SLK. Kolejna runda nie była rozgrywana już na obiekcie przy ul. Wysockiego (hala OSiR) który jest remontowany lecz na hali AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej. Na pewno można powiedzieć że dla młodych koszykarzy było to duże przeżycie zagrać na tak dużej hali i gdzie swoje mecze w II lidze rozgrywa Górnik Wałbrzych.  W III rundzie miały wystąpić i rozgrywać swoje mecze 4 szkolne drużyny lecz podstawówka z Boguszowa w tym samym dniu pojechała do Świdnicy gdyż zakwalifikowała się i rozgrywała zawody ponad powiatowe w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego.

W tym dniu było wiadomo że głównymi faworytami tej rundy sa drużyny z 21 i 28, chociaż w pierwszym meczu drużyna przyjezdna bardzo mocno postawiła zaporę sportową w konfrontacji z drużyną z podzamcza i walczyła jak równy z równym. Ostatni mecz był najważniejszy w tej kolejce i decydujący o tabeli punktowej.  Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich 2 minutach ostatniej kwarty gdy widniał na tablicy wynik 17 : 17. Błędy co za tym idzie straty popełnione przez drużynę z podzamcza spowodowały szybkie wyprowadzenie kontr przez zawodników z centrum miasta i dodatkowo 4 zdobyte punkty pod koniec meczu. Zwycięstwo PSP 28 !!!

PSP Walim –  PSP 21    18 : 23
PSP Walim –  PSP 28      6 : 30
PSP 28 –  PSP 21         21 : 17