Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletRozpędzamy się

 

Po niedzielnej kolejce WALK już tylko dwie drużyny pozostają w lidze bez porażki – AluFast, który gra jak na razie najbardziej równą koszykówkę w całej stawce oraz Basket Śródmieście, którzy głębią składu wygrali dotychczas każde starcie. Drink Team triumfuje pierwszy raz. Pauzowało Labo.

AluFast po pozyskaniu Pawła Hałgasa są jeszcze lepszą drużyną niż w roku ubiegłym. Do tego sezon w nogach jako ekipa to spore doświadczenie, które teraz procentuje jakością gry. Ekipa gra najbardziej zespołowo co wskazują statystyki i jak narazie wyglądają najlepiej w całej stawce WALK. W minionej kolejce rozprawili się z Wałbrzych Dla Was różnicą 21 oczek. Swoje duble-duble zaliczył wspomniany Hałgas (16pkt-14zb.). W ekipie przeciwnej przyzwoicie zagrał Jakub Woliński (18pkt.) jednak reszta drużyny nie dostosowała się do jego poziomu. Drink Team'owcy wygrywają! Po pierwszym dość mizernym jak na ich możliwości meczu w drugim ogrywają Faurecia. Na duże słowa uznania zasługuje znany wszystkim w lidze Rafał Pomjan, który ustrzelił 27 oczek, trafiając rzuty na wysokim procencie. Do 3 kwarty zanotował aż 7 trafień zza linii 6,75m, chcąc pobić rekord Stepha Currego z obecnego sezonu. Faurecia zaś, grała bardzo nieregularnie odpadła w drugiej kwarcie aż na 18 punktów. Mimo pogoni w ostatnich minutach doznała drugiej porażki w lidze. W ostatnim pojedynku niedzielnego wieczoru Partners zmierzyło się z Basketem Śródmieście. Wiedzieliśmy, że obie ekipy zafundują nam wyrównany pojedynek i nasze przypuszczenia się potwierdziły. Od samego początku do samego końca wynik był „na styku” i przewaga zespołów nie urosła wyżej niż do 6 punktów. Kluczową akcję decydującą o wygranej Basketu przeprowadził Paweł Smoleń, który zagrał solo wjeżdżając na kosz zdobywając punkty na miarę zwycięstwa swojej drużyny. Basket Śródmieście już tak nie trafiał zza linii 3 pkt. jak w poprzednich pojedynkach jednak zwyciężył i nadal jest bez porażki.

 

 

 

 

 

Tabela po 3 kolejkach:

 

 

 

Mecze

Punkty

Bilans

Kosze

1.

AluFast

3

6

3 : 0

+ 46

2.

Basket Śródmieście

3

6

3 : 0

+ 43

3.

Faurecia

3

4

1 : 2

+ 14

4.

Wałbrzych Dla Was

3

4

1 : 2

- 45

5.

Drink Team

2

3

1 : 1

- 18

6.

Partners Nieruchomości

2

2

0 : 2

- 10

7.

Labo-Dent

2

2

0 : 2

- 30


Następna kolejka:

20.11.16r Hala Wałbrzyskich Mistrzów

ul. Wysockiego

15:00 Wałbrzych Dla Was – Labo-Dent

16:00 Partners Nieruchomości – Faurecia

17:00 Drink Team – AluFast

Pauza: Basket Śródmieście 

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii