Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletRunda druga

 

Rozpoczęliśmy rundę rewanżową w Wałbrzyskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. AluFast pokonuje osłabiony Drink Team i tym sposobem piastuje samotną pozycję lidera. Labo odbił się od dna wygrywając z ekipą Wałbrzych Dla Was. Partners ogrywa Faurecia i wraca ostro do gry.  

W pierwszym spotkaniu AluFast podejmował Drink Team. Spotkanie było wyrównane do momentu kiedy lider klasyfikacji strzelców – Rafał Pomjan doznał urazu stawu skokowego. Wtedy AluFast odskoczył na bezpieczną przewagę i nie oddał jej do końca meczu. Drink osłabiony musiał uznać wyższość rywali. W drugim pojedynku Partners ograli Faurecia. Po dość wyrównanej pierwszej połowie zawodnicy Faurecia z biegiem meczu opadali z sił co przyczyniło się do popełniania dużej ilości strat. W głównej mierze właśnie one były głównym powodem porażki Faurecia. W ostatnim meczu Labo i Wałbrzych Dla Was walczyło o odbicie się od dna tabeli w tak zwanym „meczu za 4 punkty”. Spotkanie bardzo emocjonujące z przewagą raz jednych raz drugich. Kluczowa dla rozgrywki okazała końcówka trzeciej i cała czwarta ćwiartka kiedy to na ataki Labo nie mogli odpowiedzieć przeciwnicy. Tym sposobem wygrali ważny mecz awansując o kilka miejsc w tabeli. Następna kolejka już w niedzielę.

 

 

 

 

Tabela

 

 

 

Mecze

Punkty

Bilans

Kosze

1.

AluFast

7

13

6 : 1

+ 80

2.

Basket Śródmieście

6

11

5 : 1

+ 87

3.

Drink Team

7

10

3 : 4

- 44

4.

Labo-Dent

7

10

3 : 4

- 15

5.

Partners Nieruchomości

7

10

3 : 4

+ 1

6.

Faurecia

7

9

2 : 5

- 27

7.

Wałbrzych Dla Was

7

9

2 : 5

- 84

 

 

 

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii