Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletAluFast odskakuje

 

W WALK świebodzicka ekipa AluFast odjeżdża swoim konkurentom i z wyraźną przewagą lideruje w tabeli ligowej. Osłabiony Basket brakiem Przemka Wojdyły potyka się po raz kolejny, tym razem Labo-Dent wziął rewanż za porażkę z pierwszej rundy. Partners rzutem na taśmę ogrywa – Wałbrzych Dla Was i umacnia się w górze tabeli. 

 

Nie brakowało emocji w niedzielne popołudnie w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. O ile pierwsze spotkanie było przesądzone już w drugiej kwarcie (kontuzja Bartłomiej Rudnicki – Faurecia) to dwa następne trzymały w napięciu do samego końca. Wracając do pierwszego pojedynku AluFast wziął swoje w meczu z Faurecia. Z pewnością pomogła im kontuzja w szeregach przeciwników i ekipa Michała Witkowskiego musiała dogrywać mecz w „czwórkę”. W tej sytuacji wysoka wygrana stała się faktem. W następnym spotkaniu Partners Nieruchomości w pełnym składzie podejmował Wałbrzych Dla Was. Dość niespodziewanie ton rozgrywce nadawali reprezentacji portalu internetowego. Do składu wrócił popularny „Harry”, który zrobił różnicę grze. Spotkanie było wyrównane do samego końca gdzie na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem widniał remis po 59. Przy piłce byli zawodnicy Partners, po dobrym rozegraniu ostatni rzut zza łuku oddał Wojtek Piątkowski pieczętując wygraną swojego zespołu. Przeciwnicy mieli jeszcze dwa rzuty wolne jednak oba były niecelne. Deweloperzy zainkasowali dwa punkty i przesunęli się w górę tabeli a Wałbrzych Dla Was spadł na ostatnią pozycję. W ostatnim meczu Labo-Dent grał ze Śródmieściem. Ekipa stomatologów grała dobry mecz mimo braku Andrzeja Pelesza (pauza za faule techniczne). Znów celnie trafiał Michał Borzemski (30pkt) a na tablicach dzielnie walczył Grzegorz Kuliński (18zb). W Baskecie brakowało Przemka Wojdyły co z pewnością przyczyniło się do chaosu w grze ofensywnej. Spotkanie zacięte do samego końca gdzie w ostatniej fazie Labo odskoczyło na kilku punktową przewagę nie oddając jej do końca meczu. Cenne zwycięstwo daje im utrzymanie na 4 pozycji w tabeli.

 

 

 

 

Tabela

 

 

 

Mecze

Punkty

Bilans

Kosze

1.

AluFast

8

15

7 : 1

+ 113

2.

Basket Śródmieście

7

12

5 : 2

+ 79

3.

Partners Nieruchomości

8

12

4 : 4

+ 4

4.

Labo-Dent

8

12

4 : 4

- 7

5.

Drink Team

7

10

3 : 4

- 44

6.

Faurecia

8

10

2 : 6

- 60

7.

Wałbrzych Dla Was

8

10

2 : 6

- 87

 

Następna kolejka już w niedzielę od godziny 16.00:


Drink Team – Basket Śródmieście 
Wałbrzych Dla Was – Faurecia

Labo-Dent – AluFast
pauza Partners Nieruchomości

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii