Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletZAWODY LA

 

Drugi rzut zawodów lekkoatletycznych za nami. Zarówno szkoły podstawowe jak i gimnazjalne rywalizowały w hali LA przy ul. Chopina, w sumie udział wzięło 13 szkół. Poniżej sprawozdania oraz galeria zdjęć.

Piątki lekkoatletyczne  -  Szkoły Podstawowe

135 zawodników i zawodniczek reprezentujących 7 szkół podstawowych  wystartowało w II rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Każdy z nich startował w dwóch konkurencjach. Najwięcej zawodników wybrało skok w dal i bieg na 60m. Wśród startujących, żółtymi koszulkami, wyróżniały się dzieci uczestniczące w programie Lekkoatletyka dla każdego Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 i trenerzy LKS Górnik . Po dwa medale zdobyli: Klaudia Szlęg (PSP 2), Oskar Leśniowski (PSP 26), Mateusz Sidor (PSP 28) i Kacper Sokólski (PSP 28). W końcowej klasyfikacji I miejsce zdobyła PSP 26 przed PSP 2 i PSP 23. Najlepsze dzieci zostały nagrodzone medalami, a szkoły pucharami. Pełne wyniki zawodów w załączniku.

                                              
Hanna Kotynia

WYNIKI - SZKOŁY PODSTAWOWEPiątki lekkoatletyczne  -  Gimnazjum

128 zawodników i zawodniczek reprezentujących 6 szkół gimnazjalnych  wystartowało w II rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Każdy z nich startował w dwóch konkurencjach. Najwięcej zawodników wybrało skok w dal i bieg na 60m.  Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 oraz trenerzy LKS Górnik . Po dwa medale zdobyli: Ada Polerowicz i Martyna Baryła (PG 9), Weronika Ożga i Emil Grzelczyk (PG 13), Oskar Siara (PG 11).   W końcowej klasyfikacji I miejsce zdobyło, prowadzące po I rzucie PG 9 przed PG 11 i PG 13. Najlepsze zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, a szkoły pucharami. Pełne wyniki zawodów w załączniku.

                                              
Hanna Kotynia

WYNIKI - SZKOŁY GIMNAZJALNE

Ostatnio modyfikowane przez FK

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii