Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności BulletMamy finalistów

 

W minioną niedzielę poznaliśmy finalistów tegorocznej edycji Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Basket Śródmieści oraz AluFast po raz pierwszy zmierzą się na tym etapie rozgrywek. Finał więc inny niż wszystkie do tej pory. O 3 miejsce zagrają Partners Nieruchomości z Drink Teamem.  Labo-Dent pieczętuje 5 pozycję.

Wracając do meczu decydującym o wejściu do Finału, w którym Basket rozprawił się z Partners trzeba przyznać, że Ci drudzy zagrali naprawdę przeciętnie. Nie mieli pomysłu na obronę strefową przeciwników. Basket sprytnie zastosował taki typ obrony wiedząc, iż „deweloperzy” nie rażą rzutem z dystansu. Próbowali forsować grę pod kosz co przynosiło różne skutki. Patrząc w drugą stronę Basket grał zróżnicowaną grę w ataku. Nie obyło się od rzutów zza łuku jaki i udanych penetracji czy gry z kontry. Na pochwały zasługuje prezentujący się najlepiej w całokształcie gry – Dawid Wackowski. W obronie grał twardo a w ataku skutecznie. To on poprowadził swoją drużynę do upragnionego Finału WALK. Z pewnością o porażce Nieruchomości zadecydowała skuteczność z gry. Oddali więcej rzutów, które nie znajdowały drogi do pomarańczowego kółka. Wyraźnie brakowało w ich szeregach lidera, który przeprowadził by ich do Finału. Partners po raz kolejny będą musieli zadowolić się grą o 3 miejsce.   

 

 

 

Zapowiedź finału już wkrótce. 

 

Niedziela 02.04 - Hala Wałbrzyskich Mistrzów

o 3 miejsce:

18.00 Partners Nieruchomości - Drink Team 

Finał:

19.00 AluFast - Basket Śródmieście 

Ostatnio modyfikowane przez MB

Terminarz imprez
Sponsorzy / Partnerzy
Losowe zdjęcie z galerii