Uwaga! Przypominamy nauczycielom wychowania fizycznego o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską na zawody Szkolnego Związku Sportowego 2016/17
Newsletter
     BulletOśrodek Soprtu i Rekreacji BulletAktualności

news images
news data dodano 2016-03-15 14:49:32
Współzawodnictwo szkół to nie tylko dyscypliny w której dominuje siła mięśni czy szybkości. To także konkurencje umysłowe jaką niewątpliwie są szachy. W kompleksie AQUA-ZDRÓJ poznaliśmy najlepsze szkoły w trzech kategoriach wiekowych.... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-03-09 11:00:02
Po rywalizacji dziewcząt do gier weszli również chłopcy w kategorii szkół podstawowych. W popularnego "szczypiorniaka" w Hali Wałbrzyskich Mistrzów do turnieju przystąpiło 6 szkół z których najlepszymi okazały się.... szczegóły poniżej.... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-03-08 10:21:04
Uwaga nauczyciele. Prosimy zapoznać się z komunikatem organizacyjnym Szachów - Licealiada, Gimnazjada oraz Igrzyska 15.03.2016 !!!   Szachy... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-03-08 08:31:59
Za nami pierwsze starcia Play Off w 2016 roku i od samego początku wielkie emocje.  W wielkim skrócie - 38 pkt Bartłomieja Józefowicza - wielki comeback Partners Nieruchomości, którzy przegrali I kwartę z Avengers 0:14 i przegrywali już 3:19 by ostatecznie wygrać po dogrywce. W IV kwarcie Avengers wybronił... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-03-04 14:48:27
Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami a w naszym współzawodnictwie szkół jesteśmy grubo ponad połowę startów (za wyjątkiem szkół podstawowych). Poniżej prezentujemy klasyfikację po 11 (LIC i GIM) i 12 startach (PSP).... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-03-04 14:10:29
Cztery zespoły u dziewcząt rywalizowały w piłce ręcznej szkół podstawowych. Najlepsza okazała się PSP 21 która wygrywając wszystkie swoje mecze zapewniła sobie złote medale. Drugie miejsca przypadło podopiecznym Piotra Wierzbickiego (PSP 5) a brąz wywalczyły zawodniczki z PSP 28 (Marek Mazur).... czytaj więcej

news images
news data dodano 2016-01-26 12:12:21
W czwartek, 3-go marca, zakończyli rywalizację młodzi lekkoatleci z podstawówki. I tutaj nie było niespodzianek. Prowadząca od samego początku reprezentacja SP 28 nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.... czytaj więcej

news images
W miłej, sportowej atmosferze przebiegały finałowe zawody gimnazjalistów – piątki lekkoatletyczne. Zgodnie z przewidywaniami, bezkonkurencyjne zwycięstwo odnieśli sportowcy z PG 11 przed PG9. Poniżej pełne wyniki zawodów.... czytaj więcej